16 maja 2011 12:23

Dziś wielkie otwarcie Muzeum Miejskiego po przerwie remontowej. O godzinie 15.00 rozpocznie się wernisaż wystawy "To było tak... Z życia tyszan w latach 1950 – 1990". W czasie wernisażu przypomniane zostaną dawne piosenki o Tychach.

 

Wystawa "To było tak... Z życia tyszan w latach 1950 – 1990" jest próbą pokazania życia codziennego mieszkańców miasta w okresie jego rozbudowy. Obok zdjęć i dokumentów zaprezentowane zostaną przedmioty, sprzęty i pamiątki pochodzące z tego okresu.Wśród znajduje się Fiat 126p czy komputer Atari.

 

Zwiedzającym wystawa udostępniona zostanie 17 maja, potrwa do października 2011 roku. Wstęp na wystawę do Muzeum Miejskiego jest wolny. Serdecznie zapraszamy!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.