13 maja 2011 14:28

17 i 18 maja w Katowicach odbędzie się Ekonomiczne Forum Młodych. Podczas dwudniowych spotkań odbędą się panele dyskusyjne, m.in. na temat potencjału gospodarczo-kulturalnego Metropolii Silesia czy social mediów i ich wpływu na nasze życie.

 

Pierwszy dzień EFM poświęcony zostanie tematyce Chin i ich wpływu na współczesną Europę. Wieczorem na dachu Instytutu Fizyki Uniwersytetu Śląskiego przy Ul. Uniwersyteckiej odbędzie się koncert zespołu Negatyw.

 

Drugi dzień EFM upłynie pod znakiem dyskusji nad rolą kultury w gospodarce. Na kolejnym panelu 18 maja zgromadzeni specjaliści dyskutować będą o portalach typu social media jako nowym zjawisku społecznym, ekonomicznym i marketingowym. Panel odbędzie się na Uniwersytecie Śląskim na Wydziale Nauk Społecznych. Forum zakończy się dyskusją o roli i miejscu lobbingu w Polsce, a to w ramach Panelu „Lobbing w Polsce – prawdziwe oblicze”. 

 

Szczegółowy harmonogram Forum na stronie www.forummlodych.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.