13 maja 2011 8:50

W piątek 13 maja odbędzie się uroczystość nadania imienia Szkole Podstawowej Nr 36 w Tychach przy ul. Gen de Gaulle'a 18. Szkoła wybrała imię Narodów Zjednoczonej Europy.

 

Uroczystość rozpocznie się o 10.45.

 

Jak czytamy na stronie szkoły: "Wszyscy wiemy, jak ważne jest wspólne działanie i jedność. Jesteśmy Europejczykami, dlatego też powinniśmy być otwarci na inne kultury, poznawać zwyczaje sąsiednich państw, uczyć się od nich, ale też dzielić własnymi doświadczeniami".

Nadanie imienia Narodów Zjednoczonej Europy będzie okazją do n awiązania współpracy z placówkami edukacyjnymi w innych krajach, poznawania zwyczajów, brania udziału w akcjach przygotowywanych przez UNESCO.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.