12 maja 2011 11:47

W piątek 13 maja na terenach przy Stadionie Miejskim dojdzie do niezwykłego, muzycznego spotkania. Zespół Dżem wystąpi z Orkiestrą Kameralną Miasta Tychy AUKSO pod dyrekcją Marka Mosia.

 

Koncert "Dżem symfonicznie" organizuje Miejskie Centrum Kultury, a inicjatorem jego zorganizowania jest prezydent Tychów, Andrzej Dziuba, który przed koncertem wręczy śląskim rockmanom doroczną nagrodę prezydenta w dziedzinie kultury, przyznawaną za promowanie Tychów poza granicami miasta.

 

Podczas ponaddwugodzinnego koncertu publiczność usłyszy zarówno największe przeboje Dżemu, jak i utwory nowsze, w nowych, orkiestrowych aranżacjach. Orkiestra AUKSO specjalnie na tę okazję powiększy swój skład dwukrotnie i stanie się regularną orkiestrą symfoniczną.

 

Bilety na koncert Dżemu z AUKSO można od 13 kwietnia nabywać w Miejskim Centrum Kultury w Tychach (ul. Bohaterów Warszawy 26, można również rezerwować bilety drogą mailową, pisząc na adres: mck@kultura.tychy.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). Wstęp kosztuje w przedsprzedaży 40 zł. Natomiast w dniu koncertu bilety rozprowadzane będą przy stadionie, ale już w cenie 50 zł.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.