11 maja 2011 14:13

12 maja na stadionie na os. „A” przy ul. Andersa 22 odbędzie się kolejny bieg XXIX Tyskiego Kryterium Biegów Przełajowych. W biegach wezmą udział uczniowie tyskich szkół w 4 kategoriach wiekowych (dziewczęta i chłopcy).

 

Zgłoszenia indywidualne i zespołowe przyjmowane będą na miejscu w dniu startu. Opiekunowie drużyn szkolnych zobowiązani są na 30 minut przed startem złożyć zgłoszenia swoich ekip potwierdzone przez dyrektora szkoły i lekarza.

 

Młodzież szkolna winna zgłaszać się na start z karteczkami (czytelnie wypełnionymi) zawierającymi: imię i nazwisko, rocznik, szkołę oraz zgodę rodziców na udział w biegach. Karteczki należy oddać sędziom na mecie (tylko do XV miejsca włącznie).

 

Biegi rozpoczną się o 15.00. Regulamin na stronie MOSiR-u.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.