13 kwietnia 2011 8:52

Wiosenny turniej amatorów odbędzie się w najbliższy weekend (16-17 kwietnia). Rozegrany zostanie w tyskiej Hali Sportowej. Organizatorem zawodów jest MOSiR Tychy.

 

W turnieju mogą brać udział drużyny (maksymalnie 10 osób), które zgłoszą swój udział do 15 kwietnia  do 12.00 w biurze MOSiR Tychy, al. Piłsudskiego 12, pok. 313, tel. (032) 325 71 32, e-mail: doi@mosir.tychy.pl .

 

W mistrzostwach mogą wziąć udział zawodnicy nie zrzeszeni w PZPS od co najmniej dwóch lat - dotyczy rozgrywek seniorskich od III ligi wzwyż oraz rozgrywek kadetów i juniorów organizowanych przez PZPS.

 

Regulamin na stronie MOSiR-u.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.