21 marca 2011 10:01

Dziś, o godz. 10.00 ruszyła miejska kampania antydopalaczowa "Dopalacze – nietestowane na zwierzętach, testowane na Tobie. Nie daj się!”, skierowana do młodzieży szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, nauczycieli i rodziców. Kampanię rozpoczyna spotkanie w Novym Kinie Tychy.

 

Spotkanie prowadzą: Mariusz Kajda ze Stowarzyszenia "Trzeźwość Życia", Krystyna Rumieniuch, Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia, a uczestniczą w nim gimnazjaliści i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, a także rodzice, nauczyciele i dyrektorzy tyskich szkół. Przed gośćmi wystąpi dziś Rafał TITO Kryla - twarz kampanii, który opowie, jak jego szkoła tańca włącza się w kampanię antydopalaczową.

 

Kampanię podzielono na etapy. Jednym z nich są konkursy skierowane do uczniów tyskich szkół i do mieszkańców Tychów. 

 

Finał kampanii odbędzie się 5 czerwca podczas obchodów Tyskiego Dnia Profilaktyki na Placu Baczyńskiego. W tym dniu zostaną wręczone nagrody zwycięzcom konkursów. Na scenie wystąpią uczestnicy warsztatów tanecznych organizowanych przez Szkołę Tańca TITO.

 

Organizatorami kampani są: Urząd Miasta Tychy, Miejski Zarząd Oświaty, Stowarzyszenie Trzeźwość Życia. W Akcję włączyło się NoveKino Tychy, Szkoła Tańca Rafała TITO Kryli.

Rafał Kryla jest również twarzą kampanii.

 

Więcej o akcji na stronie: www.antydopalacze.umtychy.pl

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.