23 maja 2008 9:35

Ruszyła testowa wersja portalu, który ma ułatwić dostęp do Geodety Miejskiego.

GeoOśrodek - tak nazywa się nowa propozycja Wydziału Geodezji Urzędu Miasta Tychy dla osób, które korzystają z jego usług. Rusza właśnie testowa wersja specjalnego portalu, który ułatwić ma dostęp do oferty Geodety Miejskiego.
Pod adresem http://geoosrodek.umtychy.pl/geoportal będzie można zdalnie zamówić większość potrzebnych dokumentów, a później otrzymać je drogą elektroniczną.
Do dyspozycji jest również darmowa przeglądarka mapowa. Na stronie GeoOśrodka znajdziemy też informacje o wydziale geodezji, sprawach w nim załatwianych oraz jego pracownikach.
Portal jest witryną internetową, za pośrednictwem, której użytkownicy anonimowi będą mogli przeglądać pewne zasoby mapowe, natomiast użytkownicy autoryzowani będą mieli możliwość:
- zgłoszenia roboty geodezyjnej
- zamówienia map
- zamówienia  kart  inwentaryzacyjnych studni kanalizacyjnych
- zamówienia punktów osnowy
- zamówienia wypisu i wyrysu ( w przyszłości)
oraz śledzenia statusów zgłoszonych prac geodezyjnych bądź zamówień materiałów geodezyjnych.
Możliwości portalu będą na bieżąco rozwijane.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.