Browar Obywatelski

Informacje

O miejscu

  • Wi-Fi
  • Restauracja
  • Wstęp wolny

Browar Obywatelski jest wpisany na Szlak Zabytków Techniki jako jeden z piękniejszych obiektów postindustrialnych w Europie. Przemysłowa historia i współczesne marzenia. Tutaj spotykają się zaklęte w czerwonej cegle emocje, biznes i innowacje. Tradycyjne śląskie wartości i nowoczesne, europejskie myślenie o funkcji postindustrialnych zabudowań. Infrastruktura końca XIX wieku jest dla nas początkiem myślenia o nieskończonych możliwościach wieku XXI. Przywróciliśmy Browarowi Obywatelskiemu ducha i smak, który zliczamy w wylanych kuflach piwa Tichauer.

Wskrzesiliśmy ponad stuletnią recepturę napoju, który został stworzony dla tego miejsca i którego energia nadal krąży w naszych żyłach. Dzisiaj Tichauer – nasza marka premium – inspiruje do działania i napawa radością. Nas i wszystkich, którzy cenią sobie autentyczność. Marzyliśmy o świetnym piwie. O interesującym miejscu. O wyróżniającej nas restauracji. O inspirującej przestrzeni dla biznesu – tego wielkiego, i tego kameralnego. O kulturze i wydarzeniach. O gościnności.

Dzisiaj zapraszamy Was na świetne piwo, do doskonałej restauracji i na ciekawe wydarzenia oraz do miejsca, w którym troszczymy się o biznes. Wierzymy, że energia, którą dawni pracownicy Browaru Obywatelskiego włożyły w zbudowanie marki wyrosłej z marzeń, jest siłą, jaka nam towarzyszy. Znajdujemy się w innym czasie, lecz w tym samym miejscu. Dzieli nas ponad sto lat, ale łączą takie same ambicje i odwaga. Tworzymy emocje. Rozwijamy innowacje. Inspirujemy biznes.

 

Powiązane trasy

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.