„Stol-Sław” | SŁAWOMIR PIASECZNY

Informacje

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w meblach i usługach dopasowanych do indywidualnych wymagań i preferencji Klienta. Naszą ofertę tworzą meble na wymiar dla Klientów indywidualnych (kuchnie, szafy wnękowe, garderoby, meble pokojowe i łazienkowe) oraz dla firm ( lady recepcyjne, meble biurowe, sklepowe i wiele innych).

Nasze projektantki wykonują wizualizację, doradzają przy doborze kolorów i materiałów, układu szafek, proponują ciekawe rozwiązania. Stawiamy na indywidualne podejście do każdego zamówienia.

Stolarze fachowo urzeczywistniają projekt. Posiadamy własną stolarnię, sami składamy nasze meble, nie korzystamy z usług pośredników. W realizacjach kładziemy nacisk na solidność wykonania.

Rok założenia: 2001

Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek 8.00 -19.00.

Instagram>>


Obiekt znajduje się w Tyskiej Bazie Rzemieślników>>

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.