Salonfoto.com | Sandra Domogała

Informacje

W 1973 roku, Czesław Franczyk po szkole fotograficznej podjął pracę jako fotograf w Wojewódzkiej Spółdzielni Pracy Fotografów Zawodowych „Fotoplan”. Po zmianach ustrojowych wraz z żoną Renatą otworzył działalność gospodarczą i tak rozpoczęła się rodzinna historia zakładu Salon Fotograficzny w Tychach (ten naprzeciwko pawilonu „Tęcza”).

Przez wszystkie lata z powodzeniem wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów zapewniając najlepszą jakość usług oraz innowacyjne rozwiązania z zakresu fotografii. Od 1991 kształcimy kolejne pokolenia fotografów. Daliśmy zatrudnienie dziesiątkom osób. Jesteśmy aktywnym członkiem społeczności Tyskiej, dokumentując wydarzenia kulturalne istotne dla historii miasta oraz współpracując z lokalnymi instytucjami pożytku publicznego. W 2019 nastąpiła sukcesja i zakład został przekazany drugiemu pokoleniu. Spokojnie!

Pan Czesław (jak akurat nie jest na wyjeździe) to chętnie bywa w zakładzie, szczególnie w godzinach porannych. Jako zakład z najprawdopodobniej najdłuższą tradycją w mieście, nieustannie inwestujemy w podniesienie jakości usług. Śmiało możemy się pochwalić, że nic co związane z fotografia nie jest nam obce. Chcesz zdjęcia do dowolnego dokumentu? Na przykład wizy do Nepalu albo Syrii? Nie ma problemu, gotowe w 3 minuty. Masz ochotę na profesjonalną sesję zdjęciową w niesztampowej aranżacji bez patrzenia na zegarek? Zapraszamy do niedawno zmodernizowanego atelier.

Rok założenia: 1973


Obiekt znajduje się w Tyskiej Bazie Rzemieślników>>

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.