F.P.H Misztela Józef Misztela

Informacje

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 6:00-18:00
sobota - niedziela nieczynne

Firma F.P.H Misztela rozpoczęła swoją działalność w 1990 roku w Tychach. Była jedną z pierwszych prywatnych firm cukierniczych w mieście, szybko zyskując grono stałych klientów oraz renomę. Gwarancją sukcesu jaki firma odniosła na rynku, była produkcja chleba oraz ciast, bazująca wyłącznie na naturalnych produktach, zachowując naturalne metody wypieku oraz model pracy oparty na ludziach, a nie automatach. Właścicielem firmy jest Józef Misztela, który wielokrotnie zwyciężał w prestiżowych konkursach związanych z branżą. Może tytułować się mianem mistrza cukiernika oraz mistrza piekarza.

" W 1990 roku otworzyłem piekarnię cukiernię, która od samego początku odniosła niesamowity sukces na lokalnym rynku. 2 lata później uzyskałem tytuł mistrza cukiernika i piekarnictwa, od tego czasu mogłem szkolić przyszłe pokolenia rzemieślników. W późniejszym etapie wybudowałem 2 pawilony handlowe wraz z piekarnią, gdzie mogłem sprzedawać swoje produkty rzemieślnicze. W 2017 roku otrzymaliśmy w Rzeszowie prestiżową nagrodę, pierwsze miejsce w kategorii wesela w Polsce. Obecnie firmę prowadzę wraz z moimi dwoma córkami, planując dalszy rozwój."

Rok założenia: 1990

Mistrz w rzemiośle: cukiernik i piekarz.


Obiekt znajduje się w Tyskiej Bazie Rzemieślników>>

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.