Sport

Taneczne "Mikołajki z TITO"

25.11.09

Chcesz zobaczyć, jak radzą sobie na parkiecie tancerze znani z programów Taniec z gwiazdami, You can Dance, Mam talent? Przyjdź w piątek, 4 grudnia do Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego 20. Szkoła Tańca TITO oraz Miejskie Centrum Kultury zapraszają na roztańczone “Mikołajki z Tito”.

Wędrówka krajoznawcza po ziemi pszczyńskiej. Trójkąt turystyczny: Tychy-Mikołów-Pszczyna

04.11.09

POLSKI KLUB EKOLOGICZNY - KOŁO MIEJSKIE W TYCHACH serdecznie zaprasza na XXI spotkanie z cyklu „Lokalna Agenda 21 w Tychach oraz innych miastach i gminach” pod hasłem WĘDRÓWKA KRAJOZNAWCZA PO ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ trójkąt turystyczny : Tychy-Mikołów-Pszczyna.

VIII RUNDA SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW TYCHÓW 2009 - TOR FIATA

06.10.09

Chcesz się przekonać czy potrafisz bezpiecznie „wchodzić w zakręt”, kontrolować poślizgi i jak rajdowiec pokonywać slalom między pachołkami? Automobilklub Ziemi Tyskiej zaprasza wszystkich miłośników sportów samochodowych na imprezę samochodową w ramach doskonalenia techniki jazdy.

Tyska Masa Krytyczna na Europejski Dzień Bez Samochodu

17.09.09

We wtorek 22 września 2009r w Europejskim Dniu Bez Samochodu odbędzie się w naszym mieście Tyska Masa Krytyczna. Stowarzyszenie NOL Tychy zaprasza wszystkich miłośników jazdy na rowerze na wspólną przejażdżkę.

XIV Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny

31.08.09

W sobotę, 19 września, o godzinie 15.00 odbędzie się XIV Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny. Trasa całego biegu liczy 10 kilometrów i będzie biegła ulicami Sikorskiego, Żółkiewskiego, Zacisze, Targiela, a start i meta usytuowane zostaną przy Hotelu Piramida.

Samoobrona - zakończenie kursu

26.08.09

W środę 26 sierpnia o godz. 19.00 w Parku Miejskim zostanie podsumowana kolejna edycja kursu samoobrony.

Latem na łyżwach

27.07.09

Wszystkich spragnionych ochłody w samym środku lata zapraszamy na...łyżwy.

Tychy- miasto czekoladą płynące

15.07.09

Zapraszamy na Święto Czekolady już w najbliższą niedzielę. Gwiazdą tegorocznego Święta jest Monika Brodka.

Samoobrona pod chmurką

23.06.09

Wszyscy, którzy chcą nauczyć się podstaw samoobrony mają szansę na profesjonalne, bezpłatne lekcje.

VII WYŚCIG KOLARSKI

17.06.09

VII WYŚCIG KOLARSKI „TYSKIE KRYTERIUM FIATA”

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×