Sport

Tychy rekomendowane jako centrum pobytowe EURO 2012

01.10.10

Tychy znalazły się w oficjalnym katalogu UEFA. Jest szansa, że podczas EURO 2012 jedna z drużyn piłkarskich zatrzyma się i będzie trenować w naszym mieście.

Tyszanin wicemistrzem świata

28.09.10

Tyszanin – Marcin Żołna – został wicemistrzem świata juniorów w maratonie kajakowym.

Santa Maria - otwarcie placu zabaw w Paprocanach - odwołane z powodu pogody!

24.09.10

Na dziś, 27 września na godz. 10.00 zaplanowano otwarcie marynistycznego placu zabaw w Paprocanach.

Europejski dzień bez samochodu w Tychach

21.09.10

W środę 22 września 2010r w ramach Europejskiego Dnia Bez Samochodu odbędzie się w Tychach - Tyska Masa Krytyczna. W tym dniu również Koło Miejskie PKE w Tychach zaprasza na XXIV spotkanie z cyklu "Lokalna Agenda 21 w Tychach" pt.: "Europejski dzień bez samochodu. Podsumowanie programu Rower i My" oraz obchody XX-lecia Koła Miejskiego w Tychach Polskiego Klubu Ekologicznego, które odbędzie się w UM Tychy, o godz. 13.00 w sali 102, I piętro.

Reprezentacja włoska niepełnosprawnych sportowców w Tychach

17.09.10

Tychy gościły włoskich, niepełnosprawnych sportowców, uczestników Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Tychach. Z ich udziałem odbyła się sztafeta z ogniem olimpijskim ulicami miasta. Poniżej kilka zdjęć i relacja filmowa ze sztafety.

XV Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny

15.09.10

Co roku w Międzynarodowym Tyskim Biegu Ulicznym uczestniczy około 150 dorosłych biegaczy – w tym zawodnicy z Białorusi, Ukrainy, a nawet z Kenii! W najbliższą sobotę zapraszamy na kolejną edycję tej wyjątkowej, sportowej imprezy.

Włoscy sportowcy w Tychach

14.09.10

Tychy będą gościć włoskich, niepełnosprawnych sportowców, uczestników Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych. Z ich udziałem odbędzie się sztafeta z ogniem olimpijskim ulicami miasta.

Mecz hokeja Polska - Francja w Tychach

30.08.10

W najbliższą środę, 1 września, o godzinie 18.00 na Stadionie Zimowym w Tychach odbędzie się mecz hokeja na lodzie pomiędzy drużynami Polski i Francji. Organizatorami meczu są: PZHL, GKS Tychy, MOSiR Tychy i UM Tychy.

Puchar Śląska Nordic Walking

17.08.10

21 sierpnia w Tychach na terenie OW Paprocany odbędzie się Puchar Śląska Nordic Walking. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy nie tylko na zawody, ale również na warsztaty, podczas których zostanie omówione planowanie treningu i prawidłowa technika nordic walking.

Tour de Pologne w Tychach

23.07.10

Już na początku sierpnia tyszan czeka wielkie kolarskie święto. Czwarty etap Tour de Pologne rozpocznie się właśnie w Tychach. Światowej sławy zawodnicy przejadą ulicami miasta. Wyścig będzie transmitowany przez Telewizję Polską i Eurosport.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×