Sport

Finlandia zdobywa brązowy medal

20.02.09

W meczu o brązowy medal Finowie pokonali Słowaków 5:2.

Dreszczowiec dla Rosjan

19.02.09

W drugim półfinale Rosjanie pokonali Finów 5:4. Mecz został rozstrzygnięty dopiero w dogrywce.

Szwajcaria w finale !!!

19.02.09

W pierwszym półfinale turnieju hokejowego IX Olimpijskiego Festiwalu drużyna Szwajcarii pokonała Słowację po typowym meczu walki.

Mecz o honor

19.02.09

W dzisiejszym, pierwszym spotkaniu Polacy podejmowali Białoruś w meczu o 5. miejsce. Mecz zakończył się wygraną Białorusinów 2:6.

Trafiła kosa na kamień

19.02.09

Mecz kończący trzeci dzień zmagań na tyskiej tafli to prawdziwe hokejowe święto. Drużyny Słowacji i Rosji stworzyły niesamowite widowisko.

Finowie lepsi w karnych

18.02.09

Trzeci dzień zmagań hokejowych na tyskiej tafli decyduje o ostatecznym rozkładzie grup. Na dobry początek spotkały się zespoły Szwajcarii i Finlandii.

Pogrzebane nadzieje

17.02.09

Wynikiem 2:10 zakończył się mecz hokejowy pomiędzy Polską i Słowacją.

Białoruś – Szwajcaria… mecz bez emocji

17.02.09

Po wczorajszym ostrym strzelaniu kibice zgromadzeni w Stadionie Zimowym w Tychach liczyli na powtórkę z rozrywki. Pierwszy mecz dzisiejszego dnia między zespołami Białorusi i Szwajcarii nie przyniósł jednak wiele emocji.

Rosyjskie zwycięstwo w Tychach

16.02.09

17:1 przegrała polska drużyna hokejowa w swoim pierwszym olimpijskim meczu z Rosjanami.

Pierwszy olimpijski mecz za nami

16.02.09

W pierwszym olimpijskim meczu hokejowym rozegranym dziś w Tychach Finlandia potwierdziła swoją dobrą formę pokonując Białoruś 6:0.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×