Sport

Finowie lepsi w karnych

18.02.09

Trzeci dzień zmagań hokejowych na tyskiej tafli decyduje o ostatecznym rozkładzie grup. Na dobry początek spotkały się zespoły Szwajcarii i Finlandii.

Pogrzebane nadzieje

17.02.09

Wynikiem 2:10 zakończył się mecz hokejowy pomiędzy Polską i Słowacją.

Białoruś – Szwajcaria… mecz bez emocji

17.02.09

Po wczorajszym ostrym strzelaniu kibice zgromadzeni w Stadionie Zimowym w Tychach liczyli na powtórkę z rozrywki. Pierwszy mecz dzisiejszego dnia między zespołami Białorusi i Szwajcarii nie przyniósł jednak wiele emocji.

Rosyjskie zwycięstwo w Tychach

16.02.09

17:1 przegrała polska drużyna hokejowa w swoim pierwszym olimpijskim meczu z Rosjanami.

Pierwszy olimpijski mecz za nami

16.02.09

W pierwszym olimpijskim meczu hokejowym rozegranym dziś w Tychach Finlandia potwierdziła swoją dobrą formę pokonując Białoruś 6:0.

Polska-Rosja przed meczem w Tychach

16.02.09

Na tyskiej tafli lodowej spotykają się dziś Rosjanie i Polacy. Mecz zapowiada się emocjonująco.

IX Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy „Śląsk- Beskidy 2009”

06.02.09

Od 14 do 21 lutego odbędzie się IX Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy „Śląsk- Beskidy 2009”. Tychy będą jednym z miast-gospodarzy tegorocznych rozgrywek sportów zimowych w regionie, niewątpliwie najważniejszych w tym roku. Na zmodernizowanym Stadionie Zimowym sześć europejskich drużyn powalczy o medale olimpijskie w hokeju na lodzie.

Podwójne święto w Tychach

17.01.09

Otwarcie lodowiska po gruntownym remoncie oraz wygrana GKS Tychy z Wojasem Podhale Nowy Targ, te dwa wydarzenia zdominowały wczoraj nasze miasto.

Basen i lodowisko pod chmurką w święta

23.12.08

Miłośników ślizgania zapraszamy na lodowisko pod chmurką w Parku Miejskim; będzie ono czynne zarówno w Wigilię, Święta, jak i w Sylwestra i Nowy Rok. Na Pływalnię Miejską pływacy mogą przyjść już 26 grudnia. Poniżej szczegółowe zestawianie godzin funkcjonowania w.w. obiektów sportowych:

Hala sportowa przy al. Piłsudskiego nagrodzona

22.12.08

Stowarzyszenie Architektów Polskich - SARP i Stowarzyszenie Producentów Cementu – POLSKI CEMENT, przyznały pierwszą nagrodę za wykonany projekt Adaptacji Hali Sportowej przy al. Józefa Piłsudskiego w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×