Sport

Polska-Rosja przed meczem w Tychach

16.02.09

Na tyskiej tafli lodowej spotykają się dziś Rosjanie i Polacy. Mecz zapowiada się emocjonująco.

IX Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy „Śląsk- Beskidy 2009”

06.02.09

Od 14 do 21 lutego odbędzie się IX Zimowy Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy „Śląsk- Beskidy 2009”. Tychy będą jednym z miast-gospodarzy tegorocznych rozgrywek sportów zimowych w regionie, niewątpliwie najważniejszych w tym roku. Na zmodernizowanym Stadionie Zimowym sześć europejskich drużyn powalczy o medale olimpijskie w hokeju na lodzie.

Podwójne święto w Tychach

17.01.09

Otwarcie lodowiska po gruntownym remoncie oraz wygrana GKS Tychy z Wojasem Podhale Nowy Targ, te dwa wydarzenia zdominowały wczoraj nasze miasto.

Basen i lodowisko pod chmurką w święta

23.12.08

Miłośników ślizgania zapraszamy na lodowisko pod chmurką w Parku Miejskim; będzie ono czynne zarówno w Wigilię, Święta, jak i w Sylwestra i Nowy Rok. Na Pływalnię Miejską pływacy mogą przyjść już 26 grudnia. Poniżej szczegółowe zestawianie godzin funkcjonowania w.w. obiektów sportowych:

Hala sportowa przy al. Piłsudskiego nagrodzona

22.12.08

Stowarzyszenie Architektów Polskich - SARP i Stowarzyszenie Producentów Cementu – POLSKI CEMENT, przyznały pierwszą nagrodę za wykonany projekt Adaptacji Hali Sportowej przy al. Józefa Piłsudskiego w Tychach.

Betlejemskie Światło Pokoju w Twoim domu

18.12.08

Betlejemskie Światło Pokoju można będzie zabrać z siedziby tyskich harcerzy przy al. Piłsudskiego 12 - w najbliższą niedzielę od 15.00 do 18.00 oraz w Wigilię między 10.00 a 13.00

Starotyskie Mikołajki

03.12.08

W najbliższą sobotę zapraszamy na Rynek w Tychach, gdzie zawita Starotyski Mikołaj. Przybędzie on starą bryczką konną w towarzystwie swoich pomocników-rowerzystów, którzy będą rozdawać prezenty.

Lodowisko pod chmurką zaprasza

01.12.08

Miłośnicy jazdy na łyżwach mogą za darmo ślizgać się na lodowisku „pod chmurką”. Lodowa tafla została uruchomiona w sobotę 29 listopada na placu pod „Żyrafą” w tyskim Parku Miejskim. Jeżeli pogoda dopisze, odkryte lodowisko będzie czynne do marca przyszłego roku.

Mikołajkowy sprint

20.11.08

Na zakończenie sezonu Automobilklub Ziemi Tyskiej zaprasza wszystkich miłośników sportów samochodowych na zawody, które odbędą się 7 grudnia, na Torze Fiat Auto Poland, przy ul. Oświęcimskiej.

IX edycja Konkursu LiterackiegoPolskiego Towarzystwa Wydawców Książek rozstrzygnięta

30.09.08

Rozstrzygnięta została IX edycja promocyjnego Konkursu Literackiego Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek w czterech kategoriach twórczości: poezji, prozy, eseju, literatura dla dzieci i młodzieży oraz debiutu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×