Sport

Betlejemskie Światło Pokoju w Twoim domu

18.12.08

Betlejemskie Światło Pokoju można będzie zabrać z siedziby tyskich harcerzy przy al. Piłsudskiego 12 - w najbliższą niedzielę od 15.00 do 18.00 oraz w Wigilię między 10.00 a 13.00

Starotyskie Mikołajki

03.12.08

W najbliższą sobotę zapraszamy na Rynek w Tychach, gdzie zawita Starotyski Mikołaj. Przybędzie on starą bryczką konną w towarzystwie swoich pomocników-rowerzystów, którzy będą rozdawać prezenty.

Lodowisko pod chmurką zaprasza

01.12.08

Miłośnicy jazdy na łyżwach mogą za darmo ślizgać się na lodowisku „pod chmurką”. Lodowa tafla została uruchomiona w sobotę 29 listopada na placu pod „Żyrafą” w tyskim Parku Miejskim. Jeżeli pogoda dopisze, odkryte lodowisko będzie czynne do marca przyszłego roku.

Mikołajkowy sprint

20.11.08

Na zakończenie sezonu Automobilklub Ziemi Tyskiej zaprasza wszystkich miłośników sportów samochodowych na zawody, które odbędą się 7 grudnia, na Torze Fiat Auto Poland, przy ul. Oświęcimskiej.

IX edycja Konkursu LiterackiegoPolskiego Towarzystwa Wydawców Książek rozstrzygnięta

30.09.08

Rozstrzygnięta została IX edycja promocyjnego Konkursu Literackiego Polskiego Towarzystwa Wydawców Książek w czterech kategoriach twórczości: poezji, prozy, eseju, literatura dla dzieci i młodzieży oraz debiutu.

XI Mityng w Biegach Przełajowych

29.09.08

Zawodnicy wszystkich sekcji Olimpiad Specjalnych z naszego województwa już 2 października będą mogli wziąć udział w XI Mityngu w Biegach Przełajowych.

Śląska Jesień Gitarowa - międzynarodowe wydarzenie kulturalne w Tychach

22.09.08

XII Międzynarodowy Festiwal Śląska Jesień Gitarowa odbędzie się w dniach 4-11 października. Podobnie, jak w edycjach poprzednich, w Teatrze Małym wystąpią gwiazdy z "najwyższej gitarowej półki".

Przerwa na basenie

02.09.08

Do 12 września będzie trwała przerwa technologiczna na Krytej Pływalni w Tychach przy ul. Edukacji.

Port Pieśni Pracy w Tychach 30 – 31 sierpnia

22.08.08

Dwa dni muzyki szantowej w najlepszym wydaniu, nauka tańca w rytm pieśni mórz i oceanów oraz wiele innych atrakcji czeka na wszystkich, którzy 30 i 31 sierpnia 2008 roku zdecydują się odwiedzić Ogólnopolski Festiwal Port Pieśni Pracy w Tychach.

Muzeum Miejskie zmiania godziny otwarcia

19.08.08

Od 1 września zmieniają się godziny otwarcia Muzeum Miejskiego w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×