Sport

Tychy olimpijską stolicą Polski

12.02.10

Tychy, na czas Igrzysk Olimpijskich zamienią się w Miasto Równoleżnika Olimpijskiego 50˚08’N. Równoleżnik ten przechodzi przez Tychy i Park Olimpijski w Whistler, stając się symbolem połączenia kibiców z Olimpijczykami.

Wyścig o nagrody marszałka dla sportowców

26.01.10

Do końca stycznia można zgłaszać wnioski o Nagrody Marszałka Województwa Śląskiego za wybitne osiągnięcia sportowe w 2009 roku.

Lodowisko na Placu Baczyńskiego

18.01.10

W poniedziałek, 18 stycznia zostanie otwarte lodowisko na Placu Baczyńskiego.

Otwarcie tyskiej Pływalni

07.01.10

W sobotę, 9 stycznia o godz. 10 zostanie otwarta Kryta Pływalnia przy ul. Edukacji 9.

Nagrody dla tyskich sportowców

22.12.09

W piątek, 18 grudnia tyscy sportowcy: Katarzyna Krukowska, Karolina Naja oraz Marcin Żołna odebrali Nagrody Marszałka Województwa Śląskiego za wybitne osiągnięcia sportowe w 2008 roku.

Taneczne "Mikołajki z TITO"

25.11.09

Chcesz zobaczyć, jak radzą sobie na parkiecie tancerze znani z programów Taniec z gwiazdami, You can Dance, Mam talent? Przyjdź w piątek, 4 grudnia do Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego 20. Szkoła Tańca TITO oraz Miejskie Centrum Kultury zapraszają na roztańczone “Mikołajki z Tito”.

Wędrówka krajoznawcza po ziemi pszczyńskiej. Trójkąt turystyczny: Tychy-Mikołów-Pszczyna

04.11.09

POLSKI KLUB EKOLOGICZNY - KOŁO MIEJSKIE W TYCHACH serdecznie zaprasza na XXI spotkanie z cyklu „Lokalna Agenda 21 w Tychach oraz innych miastach i gminach” pod hasłem WĘDRÓWKA KRAJOZNAWCZA PO ZIEMI PSZCZYŃSKIEJ trójkąt turystyczny : Tychy-Mikołów-Pszczyna.

VIII RUNDA SAMOCHODOWYCH MISTRZOSTW TYCHÓW 2009 - TOR FIATA

06.10.09

Chcesz się przekonać czy potrafisz bezpiecznie „wchodzić w zakręt”, kontrolować poślizgi i jak rajdowiec pokonywać slalom między pachołkami? Automobilklub Ziemi Tyskiej zaprasza wszystkich miłośników sportów samochodowych na imprezę samochodową w ramach doskonalenia techniki jazdy.

Tyska Masa Krytyczna na Europejski Dzień Bez Samochodu

17.09.09

We wtorek 22 września 2009r w Europejskim Dniu Bez Samochodu odbędzie się w naszym mieście Tyska Masa Krytyczna. Stowarzyszenie NOL Tychy zaprasza wszystkich miłośników jazdy na rowerze na wspólną przejażdżkę.

XIV Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny

31.08.09

W sobotę, 19 września, o godzinie 15.00 odbędzie się XIV Międzynarodowy Tyski Bieg Uliczny. Trasa całego biegu liczy 10 kilometrów i będzie biegła ulicami Sikorskiego, Żółkiewskiego, Zacisze, Targiela, a start i meta usytuowane zostaną przy Hotelu Piramida.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×