Miasto

Zaproszenie na spotkanie informacyjne programu PUP "Pro 45"

03.09.10

Centrum Przedsiębiorczości SA wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Tychach ma przyjemność zaprosić na bezpłatne spotkania informacyjne nt. możliwości pozyskania środków Unii Europejskiej na założenie własnej działalności gospodarczej w ramach realizowanego projektu „Pro 45 - Program wspierania przedsiębiorczości wśród osób bezrobotnych po 45 roku życia".

Przebudowa DK 1

02.09.10

Dziś, w Urzędzie Miasta w Tychach, odbyła się konferencja prasowa poświęcona przebudowie drogi krajowej nr 1.

Projekty unijne w tyskich szkołach

02.09.10

W nowym roku szkolnym tyscy uczniowie będą mogli korzystać z dodatkowych lekcji i zajęć. Wszystko to dzięki dotacjom z Unii Europejskiej.

Dofinansowanie wyprawek szkolnych

02.09.10

Do 17 września przyjmowane są wnioski o dofinansowanie wyprawek szkolnych.

Oferta Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalne Polska- Śląskie

01.09.10

Wydział Spraw społecznych i Zdrowia informuje o ofercie złożonej przez organizację pozarządową w trybie „małych grantów”.

Witaj szkoło!

01.09.10

Dziś, 1 września, w tyskiej szkole podstawowej nr 22, odbyło się uroczyste otwarcie nowego roku szkolnego dla dzieci klas pierwszych, z udziałem prezydenta miasta, Andrzeja Dziuby, wiceprezydent ds społecznych, Darii Szczepańskiej oraz tyskich radnych i rodziców uczniów.

Zmiana w organizacji pracy MOPS w Tychach

01.09.10

Dział Świadczeń Rodzinnych i Alimentacyjnych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Tychach, w dniu 07 września br., będzie nieczynny. Wyjątkowo dział ten będzie pracował w dniu 08 września br. w godzinach od 7.30 do 15.30.

Jarmark Dożynkowy

01.09.10

W najbliższą niedzielę (5 IX) na placu Baczyńskiego odbędzie się Jarmark Dożynkowy. Zostaną zaprezentowane tegoroczne plony, będzie można kupić zdrową żywność i podziwiać „żywy ul”, który powstanie na jednym ze stoisk. Zostanie też wybrana najpiękniejsza korona dożynkowa.

Pomoc dla Bogatyni

30.08.10

Na ostatniej sesji Rady Miasta, tyscy radni jednogłośnie podjęli uchwałę o przekazaniu kwoty 30 tys złotych dla Bogatyni - miasta poszkodowanego w sierpniowej powodzi. Kwota w całości ma zostać przeznaczona na odbudowę zniszczonej infrastruktury.

Film TYCHY 2 DYCHY

27.08.10

Podczas wczorajszej sesji Rady Miasta zaprezentowano film zrealizowany w ramach kampanii TYCHY 2 DYCHY. Zgromadzeni mieli okazję obejrzeć czterominutowy, dynamiczny wideoklip, w którym wystąpili zaangażowani w kampanię tyscy dwudziestolatkowie.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×