Miasto

Sytyacja kryzysowa w Tychach - aktualizacja

24.05.10

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tychach, lek. med. Grzegorz Gołdynia informuje, że wszystkie osoby z terenów objętych powodzią, które uległy skaleczeniu bądź zranieniu w tym czasie, powinny udać się do lekarza najbliższej podstawowej placówki służby zdrowia lub izby przyjęć szpitala celem ewentualnego uodpornienia przeciwko tężcowi oraz podania anatoksyny tężcowej.

„Alternatywa dla nudy” – oferta Stowarzyszenia „OD-NOWA”

24.05.10

Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003r. (dz.II; rozdz.2; art.19a) zamieszczamy ofertę organizacji pozarządowej do publicznej wiadomości. Każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

Bezpłatny punkt poradnictwa

21.05.10

W Tychach działa Punkt Poradnictwa Otwartego w którym można skorzystać z porad eksperta.

Sytuacja kryzysowa w Tychach - aktualizacja

21.05.10

Wydział Komunalny Ochrony Środowiska i Rolnictwa działając w porozumieniu ze Spółką MPGOiEO MASTER zapewnił ustawienie i odbiór kontenerów na odpady.

Sytuacja kryzysowa w Tychach - aktualizacja

21.05.10

Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny (PPIS) w Tychach informuje, że do 20 maja 2010 r., do godziny 10.00 nie wystapiły problemy z jakością wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.

PROGRAM KOREKCYJNO - EDUKACYJNY DLA OSÓB STOSUJĄCYCH PRZEMOC W RODZINIE W TYCHACH

20.05.10

Informujemy, że rusza program "Program Korekcyjno - Edukacyjny dla Osób Stosujących Przemoc w Rodzinie", Tychy 2010 finansowany przez Urząd Miasta Tychy ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, realizowany przez Stowarzyszenie Polskiego Centrum Mediacji w Tychach.

Sytuacja kryzysowa w Tychach - aktualizacja

20.05.10

Sytuacja zagrożenia powodziowego w Tychach jest opanowana. Poziom wody na zbiorniku paprocańskim i rzece Gostynce obniżył się w ciągu ostatnich godzin o około 45-50 cm.

Pomoc dla powodzian - apel PCK

19.05.10

POLSKI CZERWONY KRZYŻ OGŁASZA ZBIÓRKĘ

Sytuacja kryzysowa w Tychach - aktualizacja

19.05.10

W Tychach obniża się poziom wód na rzece Gostynce - w ciągu ostatnich godzin o 12 cm. Wczoraj, godzinach nocnych, w związku z podtopieniem, zamknięto ul. Sienkiewicza, która dziś od godzin rannych jest już przejezdna. Nadal zamknięta jest ulica Nad Jeziorem do ul. Łowickiej.

Sytuacja kryzysowa w Tychach - aktualizacja

18.05.10

W Tychach utrzymuje się podwyższony stan wód w rzece Gostynce (przyrost poziomu wody w dniu dzisiejszym od 6 rano do południa - 20 cm.) oraz w zbiorniku paprocańskim. Natomiast obniżył się stan wód w potoku tyskim. Na bieżąco monitorowany jest stan wód wokół oczyszczalni ścieków, zabezpieczono najniższe punkty oczyszczalni.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×