Miasto

Wpis do księgi kondolencyjnej Suwałk

28.07.10

Marek Moś, dyrektor artystyczny Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy „AUKSO” dokonał wczoraj, 27 lipca w Suwałkach, w imieniu własnym, orkiestry oraz Samorządu i Prezydenta Miasta Tychy, wpisu do księgi kondolencyjnej wystawionej w Urzędzie Miasta Suwałk po śmierci prezydenta - Józefa Gajewskiego.

Konsultacje projektu uchwały

28.07.10

Prezydent Miasta Tychy informuje o rozpoczęciu w dniu 26 lipca br. konsultacji projektu uchwały w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji. Konsultacje będą trwały do 9 sierpnia 2010r.

Tour de Pologne w Tychach

26.07.10

W Tychach, 04 sierpnia, rozpocznie się IV etap Tour de Pologne, na trasie Tychy - Cieszyn. Jest to impreza prestiżowa dla miasta i okazja dla mieszkańców na spotkanie najlepszych światowych kolarzy właśnie w Tychach. W Tychach bowiem organizatorzy wyścigu TdP, Lang Team, będą chcieli pokazać wyścig "od kuchni". Dlatego zapraszamy wszystkich do zobaczenia organizacji miasteczka rowerowego.

Bezrobocie w Tychach

23.07.10

Poziom bezrobocia w Tychach na koniec czerwca br. wyniósł 5,7 proc., zarejestrowanych było 3.511 bezrobotnych.

"Modernizacja za 100 milionów"

23.07.10

W lipcowym wydaniu miesięcznika "sportplus", ukazał się artykuł pt. "Modernizacja za 100 milionów".

Urząd Miasta z jakością

23.07.10

Urząd Miasta Tychy pomyślnie przeszedł audyt zewnętrzny Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji SA. przeprowadzony w czerwcu 2010 i utrzymał certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001.

Utrudnienia w ruchu

23.07.10

W związku z uroczystością święcenia pojazdów w niedzielę (25 VII) zostaną zamknięte niektóre tyskie ulice.

W Tychach jeden z najnowocześniejszych placów zabaw w Polsce - otwarcie w niedzielę

22.07.10

Tyskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego zaprasza na otwarcie jednego z najnowocześniejszych placów zabaw w Polsce, które odbędzie się w najbliższą niedzielę, 25 lipca, o godz. 15.30. Plac zabaw, który mieści się na Osiedlu Balbina (dojazd od ulicy Budowlanych), powstał za łączną kwotę 786 tys złotych, w całości został sfinansowany ze środków TBS w Tychach.

Komunikat Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego - stężenie ozonu

21.07.10

W związku z występującym miejscowo wysokim stężeniem ozonu Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach przekazuje informacje dotyczące zaleceń dla ludności.

Tyszanie hojni w przekazywaniu 1 procenta podatku

21.07.10

Śląska skarbówka podsumowała akcję przekazywania 1 procenta podatku za 2009 rok.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×