Miasto

Bezpiecznie na drodze - pokaz dla tyskich uczniów

15.09.09

Jak bezpiecznie zachować się na drodze - o tym dowie się 300 uczniów klas I i II tyskich szkół podstawowych. 21 września o godz. 12.00 na ul. Stoczniowców odbędzie się specjalny, dynamiczny pokaz. Jego organizatorami są Straż Miejska w Tychach oraz magazyn „Transport Polski”.

Tychy skutecznie sięgają po zagraniczne środki

14.09.09

Tychy skutecznie sięgają po zagraniczne środki. Potwierdza to najnowszy ranking Pisma Samorządu Terytorialnego Wspólnota (Nr37/939).

Oceń swojego dzielnicowego

11.09.09

Czy dzielnicowy budzi zaufanie, czy posiada szacunek wśród mieszkańców, czy spotyka się ze społecznością lokalną? Na takie pytania odpowiadają Tyszanie, którzy zechcą wypełnić ankietę oceniającą swoich dzielnicowych.

Obchody 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz 66. rocznicy ludobójstwa Polaków ma Kresach Południowo – Wschodnich II RP

11.09.09

18 i 20 września odbędą się uroczyste obchody 70. rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz 66. rocznicy ludobójstwa Polaków ma Kresach Południowo – Wschodnich II RP. Na uroczystości zapraszają Prezydent Miasta Tychy oraz Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich oddział Tychy.

Najlepsi ratownicy są w Tychach

10.09.09

Tomasz Kulpok-Bagiński, Adam Piątek, Andrzej Mącznik i Mateusz Kulesza ze Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tychach są najlepszymi ratownikami medycznymi w woj. śląskim. Podczas VIII Międzynarodowych Mistrzostw Polski w Ratownictwie Medycznym i Drogowym w Lublinie zajęli trzecie miejsce.

Wybory do Rady Osiedla ABC

09.09.09

Do piątku 11 września , w siedzibach Komisji Wyborczych od godziny 17.00- do 18.00, można zgłaszać kandydatów na radnych osiedla ABC.

Gramy w Tychach!

09.09.09

Co działo się w Tychach w czasie Powstań Śląskich? O tym przekonają się uczestnicy miejskiej gry. 11 września 2009 roku wspólną zabawę organizują Muzeum Miejskie w Tychach, Miejskie Centrum Kultury wraz z Komendą Hufca ZHP w Tychach oraz grupą tyskich nauczycieli.

Stypendium dla studentów „Quid discis tibi discis”

09.09.09

Zdolni, zaangażowani w pracę na rzecz miasta studenci z Tychów do końca września mają czas, aby starać się o przyznanie stypendium „Quid discis tibi discis” (Czegokolwiek się uczysz, dla siebie się uczysz).

Zabytkowa Huta Paprocka wystawiona na sprzedaż

08.09.09

Wydział Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Tychy 7 września ogłosił przetarg na sprzedaż Huty Paprockiej. Oferty można składać do 16 listopada, natomiast przetarg ustny odbędzie się cztery dni później.

Remont Pałacu Ślubów

07.09.09

Pałac Ślubów tyskiego Urzędu Stanu Cywilnego w remoncie. Od jutra rozpoczyna się jego modernizacja. Do końca tego roku wszystkim parom, pragnącym zawrzeć związek małżeński, śluby będą udzielane w Sali Sesyjnej (nr 102 na pierwszym piętrze).

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×