Miasto

Apel IPN

30.07.10

W niedzielę, 1 sierpnia w 66. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego, o godz. 17.00, na polecenie Wojewody Śląskiego, na minutę zostaną włączone syreny alarmowe.

UNIKATOWE TYCHY

28.07.10

W Tychach, za pieniądze unijne, w 2011 roku powstanie szlak kulturowy pn. „Od socrealizmu do postmodernizmu czyli unikatowe Nowe Tychy”.

Wpis do księgi kondolencyjnej Suwałk

28.07.10

Marek Moś, dyrektor artystyczny Orkiestry Kameralnej Miasta Tychy „AUKSO” dokonał wczoraj, 27 lipca w Suwałkach, w imieniu własnym, orkiestry oraz Samorządu i Prezydenta Miasta Tychy, wpisu do księgi kondolencyjnej wystawionej w Urzędzie Miasta Suwałk po śmierci prezydenta - Józefa Gajewskiego.

Konsultacje projektu uchwały

28.07.10

Prezydent Miasta Tychy informuje o rozpoczęciu w dniu 26 lipca br. konsultacji projektu uchwały w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji. Konsultacje będą trwały do 9 sierpnia 2010r.

Tour de Pologne w Tychach

26.07.10

W Tychach, 04 sierpnia, rozpocznie się IV etap Tour de Pologne, na trasie Tychy - Cieszyn. Jest to impreza prestiżowa dla miasta i okazja dla mieszkańców na spotkanie najlepszych światowych kolarzy właśnie w Tychach. W Tychach bowiem organizatorzy wyścigu TdP, Lang Team, będą chcieli pokazać wyścig "od kuchni". Dlatego zapraszamy wszystkich do zobaczenia organizacji miasteczka rowerowego.

Bezrobocie w Tychach

23.07.10

Poziom bezrobocia w Tychach na koniec czerwca br. wyniósł 5,7 proc., zarejestrowanych było 3.511 bezrobotnych.

"Modernizacja za 100 milionów"

23.07.10

W lipcowym wydaniu miesięcznika "sportplus", ukazał się artykuł pt. "Modernizacja za 100 milionów".

Urząd Miasta z jakością

23.07.10

Urząd Miasta Tychy pomyślnie przeszedł audyt zewnętrzny Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji SA. przeprowadzony w czerwcu 2010 i utrzymał certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001.

Utrudnienia w ruchu

23.07.10

W związku z uroczystością święcenia pojazdów w niedzielę (25 VII) zostaną zamknięte niektóre tyskie ulice.

W Tychach jeden z najnowocześniejszych placów zabaw w Polsce - otwarcie w niedzielę

22.07.10

Tyskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego zaprasza na otwarcie jednego z najnowocześniejszych placów zabaw w Polsce, które odbędzie się w najbliższą niedzielę, 25 lipca, o godz. 15.30. Plac zabaw, który mieści się na Osiedlu Balbina (dojazd od ulicy Budowlanych), powstał za łączną kwotę 786 tys złotych, w całości został sfinansowany ze środków TBS w Tychach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×