8 grudnia 2020 11:33

Dane kontaktowe dla uczestników projektu.

Od 1 grudnia 2021r. Punkt Obsługi Grantobiorców czynny będzie dwa razy w tygodniu:

  • wtorek - w godz. od 8:00 do 16:00
  • czwartek - w godz. od 9:00 do 17:00

PUNKT OBSŁUGI GRANTOBIORCÓW zlokalizowany jest przy ul. Barona 30, pokój nr 325 (II piętro).

Wszelkie sprawy związane z realizacją projektu prosimy omawiać z operatorem poprzez kontakt:

1. telefoniczny:

tel. 721-747-447

tel. 885-557-575

2. mailowy: tychy@niskaemisja.pl

Jednocześnie informujemy, iż w związku z istniejącym zagrożeniem epidemicznym, związanym z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, mając na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo, wskazany jest kontakt telefoniczny lub mailowy. Wizyty w POG możliwe są po wcześniejszym umówieniu mailowym bądź telefonicznym.

Z mieszkańcami skierowanymi do podpisania umowy, zainteresowanych złożeniem wniosków o udzielenie lub wypłatę dotacji i odbiorów inwestycji Operator będzie kontaktował się indywidualnie i umawiał sposób, który zapewni zachowanie zasad bezpieczeństwa w trakcie wizyty w Punkcie Obsługi Grantobiorców.

Powrót na stronę OZE w Tychach

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.