11 lutego 2020, 9:50:18

Jeżeli doświadczasz lub doświadczałaś/łeś jakiejkolwiek formy przemocy, poszukujesz wsparcia, chcesz wyjść z izolacji, przyjdź na spotkanie grupy wsparcia dla osób doświadczających przemocy.

Podczas spotkań będziesz mógł/mogła dowiedzieć się więcej o mechanizmach przemocy, sposobach radzenia sobie w trudnych sytuacjach, podzielić się swoimi doświadczeniami z osobami znajdującymi  się w podobnej sytuacji, nabrać sił do zmiany swojej sytuacji, wzmocnić poczucie własnej wartości. Udział w grupie poprzedzony jest indywidualną konsultacją z psychologiem.

Spotkania rozpoczną się 24 marca 2020 r.  i będą odbywać się co dwa tygodnie, we wtorki, od godziny 16.00 do 18.00  w Ośrodku Interwencji Kryzysowej  w Tychach przy ul. Nowokościelnej 27. Uczestnictwo jest   dobrowolne i bezpłatne.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w grupie wsparcia prosimy o kontakt telefoniczny z psychologiem Magdaleną Kołodziej - Kwaśniak, numer telefonu:  32 227 05 75.

Powrót na stronę Przeciwdziałanie przemocy. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×