11 lutego 2020, 9:48:6

Jeżeli doświadczasz kryzysu, w Twoim życiu wydarzyło się coś trudnego i nie chcesz być z tym sam/sama przyjdź na spotkanie grupy wsparcia dla osób w kryzysie.

Podczas spotkań będziesz mógł/mogła  porozmawiać z osobami w podobnej sytuacji, podzielić się własnymi doświadczeniami, otrzymać wsparcie emocjonalnie, dowiedzieć się o sposobach radzenia sobie w trudnych sytuacjach, odkryć swoje zasoby i nabrać sił do istotnych zmian w swoim życiu. Udział w grupie poprzedzony jest indywidualną konsultacją z psychologiem.
Spotkania rozpoczną się 31 marca 2020 r.  i będą odbywać się co dwa tygodnie, we wtorki, od godziny 16.00 do 18.00  w Ośrodku Interwencji Kryzysowej  w Tychach przy ul. Nowokościelnej 27.                      

Uczestnictwo w grupie jest bezpłatne. Osoby zainteresowane uczestnictwem w grupie wsparcia prosimy o kontakt telefoniczny z psychologiem Magdaleną Kołodziej - Kwaśniak, numer telefonu:  32 227 05 75.

Powrót na stronę Przeciwdziałanie przemocy. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×