Hallo Taxi

Informacje

  • Adres: Tychy
  • Telefon: 32 1919 4

Jakie słowa przychodzą Ci na myśl pod hasłem "taksówka". Jeśli SZYBKO UCZCIWIE CZYSTO i WYGODNIE to myślisz o taksówkach z Hallo-Taxi!

Jesteśmy największą korporacją taksówkową w Tychach z ponad 20 letnią tradycją przewozu osób samochodami osobowymi.

Naszą siłą są ludzie pracujący w firmie. Załogę tworzą zgrani i doświadczeni kierowcy, którzy często wprowadzają do firmy swoje zaangażowanie i energię.

Na bieżąco szkolimy oraz motywujemy do rozwoju, promujemy systematyczną wymianę samochodów na niezawodne i nowsze konstrukcyjnie modele zapewniające bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

Jesteśmy punktualni, dyskretni i wiarygodni w wykonywaniu wszelkich zleceń i zamówień.

Nasi klienci to ludzie, dla których jakość i sprawność obsługi jest najważniejsza, dlatego my rewanżujemy się jeszcze lepszą obsługą.

Posiadamy jedyną w mieście ofertę przewozu osób niepełnosprawnych.

Realizujemy zapłatę kartą, zawsze mamy dostępne taksówki z terminalem kart płatniczych.

Opracowujemy nowe rozwiązania wyposażenia technicznego celem lepszej dyspozycji i przyjmowania zleceń. Centralę obsługują doświadczone dyspozytorki, które cieszą się zaufaniem klientów indywidualnych i korporacyjnych, budując z nimi znakomite relacje. 

Licząc na zainteresowanie nasza firmą stawiamy do Państwa dyspozycji nasze doświadczenie i profesjonalizm.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.