Street Workout Tychy

Informacje

Street Workout Tychy (SWT) - grupa aktywnie fizycznych osób, która wykorzystuje elementy aglomeracji miejskiej do wyk. ćwiczeń kalistenicznych.

Jesteśmy grupą ludzi, która wspólnie trenuje razem. Łączy nas pasja do aktywności fizycznej. W naszej grupie jest wiele różnych dziedzin sportu, które są bądź były uprawiane przez uczestników, takie jak np: siłownia, sztuki walki, parkour, bieganie ale również także są osoby, które nigdy nie miały do czynienia z jakąkolwiek aktywnością fizyczna i dopiero zaczynają.
Zapraszamy wszystkich chętnych do przyłączenia się do naszej społeczności Street Workout, wyznaczmy sobie wspólne cele i dzięki zabawie i wspólnym humorze, dążmy do tego!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.