Sikorskiego 110
43-100 Tychy
https://mosir.tychy.pl/16
kspaprocany@mosir.tychy.pl
tel.: +48323296269

Boisko do siatkówki plażowej, boisko do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią są ogólnodostępne w godzinach pracy obiektu po uprzednim zgłoszeniu się i rezerwacji.

Przy sprzyjającej pogodzie na terenie Kompleksu można skorzystać z kortów tenisowych (otwarte w godzinach: 7:00–21:30).


Kompleks Sportowy Paprocany - usytuowany nieopodal Jeziora Paprocańskiego, to zespół boisk z przeznaczeniem na różnego rodzaju dyscypliny sportowe. Boisko główne do piłki nożnej z nawierzchnią z trawy naturalnej o wymiarach 96x62m już nieraz służyło piłkarskiej Reprezentacji Polski. Na trybunie dla widzów może zasiąść 420 osób. W skład kompleksu wchodzi też boisko do piłki lub siatkówki plażowej wysypane piaskiem na powierzchni 28x20m z oświetleniem, boisko wielofunkcyjne o wymiarach 30x33m z nawierzchnią ze sztucznej trawy, gdzie można rozgrywać mecze piłki nożnej lub siatkówki, dwa ogólnodostępne korty tenisowe o nawierzchni ze sztucznej trawy z oświetleniem, ogólnodostępna siłownia. Obiekt posiada pełne zaplecze sanitarne.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×