Olimpijski Przedszkolak Elefan

Informacje

Informacje ogólne

  • Dla dzieci
  • Firmy 3+

Olimpijski przedszkolak to miejsce gdzie prowadzone są zajęcia, zabawy i gry usprawniające i rozwijające dzieci. Również organizowane są zajęcia sportowe z piłką nożną w przedszkolach na terenie Katowic i Tychów.

Ogólnorozwojowe zajęcia sportowe o charakterze piłkarskim dla dzieci w wieku 2,5 - 7 lat. Dużo ruchu, sportowych gier i zabaw opartych na systemie Niemieckiego Związku Piłkarskiego. Zagraj z nami!!!

Olimpijski Przedszkolak Elefan jest uczestnikiem programu "3+ Liczna rodzina". Rodzinom, które do niego przystąpiły, oferuje 20% rabatu na zajęcia sportowe z piłki nożnej dla dzieci w wieku 3-6 lat realizowane na terenie miasta Tychy. Zajęcia odbywają się w następujących placówkach:
Niepubliczne Przedszkole Językowe SMYKI, ul. Edukacji 11a
SP. nr 35, al. Piłsudskiego 21a
SP. nr 1, pl. Wolności 4
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 , ul. Leśna 66.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.