Armada - treningowe pole golfowe

Informacje

Godziny otwarcia

poniedziałek - niedziela 9:00-20:00

Pole do nauki gry w golfa - Driving range. Pole jest wyposażone w 15 stanowisk do nauki gry dla początkujących. Na miejscu dostępny jest sprzęt do nauki gry w golfa. Początkujący golfiści mogą tutaj szkolić się pod okiem profesjonalnego nauczyciela.

Armada Golf Driving Range jest obiektem położonym w Tychach przy ul. Edukacji 9. Obiekt, jako jeden z nielicznych w południowej Polsce posiada zadaszenie, co pozwala na grę nawet podczas deszczu. Driving range, zarządzany przez instruktora PGA Polska - Dariusza Pejasa, oferuje 10 utrzymanych w świetnym stanie stanowisk z matami. Armada Golf Driving Range ściśle współpracuje z Tyskim Klubem Golfowym.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.