Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany

Informacje

Informacje ogólne

  • Dla dzieci
  • Firmy 3+

OW "Paprocany" to niezwykle malowniczy zakątek Tychów położony na skraju Puszczy Pszczyńskiej. Działa tu ośrodek wypoczynkowy z wypożyczalnią sprzętu pływającego, boiskami do siatkówki i koszykówki. Tuż obok ulokowano atrakcje dla najmłodszych: kolorowy statek Santa Maria oraz wodny plac zabaw. Dużą popularnością cieszą się również organizowane na terenie ośrodka sportowo-rekreacyjne imprezy plenerowe i festyny. W lasach wokół jeziora wyznaczono liczne ścieżki, które tyszanie przemierzają zarówno pieszo, jak i na rowerach. Ośrodek jest uczestnikiem programu miejskiego firma 3+, w ramach którego oferuje 50% rabatu na sprzęt pływający na Paprocanach dla posiadaczy karty "3+licznarodzina". W czasie wakacji i ferii zimowych rabat obowiązuje również od zniżek wakacyjnych.

Wodny Placu Zabaw jest ogólnodostępny i bezpłatny przez cały tydzień, w godzinach 10.00 – 18.00 przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.

Wypożyczalnia Sprzętu Pływającego jest czynna od wtorku do niedzieli w godzinach od 10.00 – 18.00 (ostatnie wypożyczenie – 17.00), do dyspozycji jest 12 rowerów wodnych, 8 kajaków oraz 6 desek SUP. 

 

Wypożyczanie sprzętu pływającego – 1 godzina:

 

1)

rower wodny 2-osobowy

20,00 zł

2)

rower wodny 4-osobowy

25,00 zł

3)

kajak

15,00 zł

4)

rower wodny 2-osobowy „3+Liczna Rodzina”

10,00 zł

5)

rower wodny 4-osobowy „3+Liczna Rodzina”

12,50 zł

6)

kajak „3+Liczna Rodzina”

7,50 zł

 W okresie wakacyjnym na terenie OW Paprocany organizowane są wydarzenia takie jak:

Muzyczne wieczory nad jeziorem - w każdy wakacyjny piątek o g. 20.00.

Bezpłatne zajęcia sportowe w plenerze - joga, tai chi, zdrowy kręgosłup.

Wydarzenia

Powiązane trasy

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.