Mariusz Orzełowski, Mateusz Prześlak, Oskar Radwański

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Paprocany | Ośrodek Wypoczynkowy

To kameralne spotkanie z muzyką, podczas którego znane i lubiane melodie zabrzmią w wyjątkowych aranżacjach na gitarę klasyczną i skrzypce.


W programie koncertu znajdą się utwory inspirowane muzyką filmową, bajkową oraz rozrywkową. Publiczność usłyszy kompozycje rozpoznawalne z wielkiego ekranu, które dzięki subtelnym interpretacjom nabiorą nowego charakteru. Kameralna forma koncertu pozwoli odkryć piękno znanych melodii na nowo i wsłuchać się w bogactwo brzmień instrumentów akustycznych.


„Opowieści z gitarą” to koncert pełen muzycznych historii, emocji i wspomnień. Delikatność gitary klasycznej połączona z ekspresją skrzypiec stworzy atmosferę sprzyjającą zarówno refleksji, jak i wspólnemu przeżywaniu muzyki, która od lat towarzyszy kolejnym pokoleniom widzów i słuchaczy.

Skład zespołu:
Mariusz Orzełowski – gitara
Mateusz Prześlak – gitara
Oskar Radwański – skrzypce

Zapraszamy na wieczór z muzyką, która łączy pokolenia i przypomina najpiękniejsze filmowe oraz muzyczne opowieści. To propozycja dla wszystkich, którzy cenią kameralne brzmienia, mistrzowskie wykonania i ponadczasowe melodie.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.