XXVI Ogólnopolski Rodzinny Rajd Rowerowy

Informacje

Zapraszamy do udziału w XXVI Ogólnopolskim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym, który odbędzie się w   niedzielę, 23 czerwca 2024 roku.

Start rajdu zaplanowany jest o godz. 10:00 z Zespołu Boisk Piłkarskich przy ul. Andersa 22 w Tychach, natomiast meta i zakończenie rajdu (ok. godz. 13:00) w ogrodach Restauracji "Pod Napięciem". Trasa rajdu w tym roku będzie liczyła ok. 15 km.

TRASA RAJDU

Opłata organizacyjna w wysokości: 15 zł osoba dorosła, 10 zł (dzieci 16-8 lat). Dzieci 7-letnie i młodsze są zwolnione z opłaty.

Zgłoszenia są przyjmowane do 18.06.2024 r. pod adresem e-mail: zgloszenia@mosir.tychy.pl. Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia oraz miejsce zamieszkania.

Wpłaty w dniu rajdu (23.06.2024 r.) będą przyjmowane w godz. 8:30-9:50.

Przewidziano posiłek na trasie i konkursy, a także nagrody dla najstarszego i najmłodszego uczestnika rajdu oraz najliczniejszej rodziny.

Szczegółowe informacje w regulaminie dostępnym poniżej.

UWAGA!

Obowiązuje limit uczestników - maks. 150 osób, decyduje kolejność zgłoszeń!

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy lub zmiany trasy.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.