VIII Letnie Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej - 2. turniej eliminacyjny

Informacje

MOSiR Tychy wraz z Tyskim Klubem Siatkarskim zaprasza do udziału w VIII Letnim Grand Prix Tychów w Siatkówce Plażowej.

Turnieje będę rozgrywane w czerwcowe soboty na boiskach do siatkówki plażowej na terenie obiektu przy ul. Brzozowej 2.

Terminy:
I turniej eliminacyjny - 08.06.2024 r.
II turniej eliminacyjny -   15.06.2024   r.
III turniej eliminacyjny -   22.06.2024   r.
Turniej finałowy -   29.06.2024   r.

Zapisy do turniejów eliminacyjnych w dniu zawodów w godz. 9:00-9:30, start rywalizacji o godz. 9:30. Opłata startowa wynosi 10 zł od pary. Turnieje rozgrywane systemem brazylijskim.

W zawodach mogą brać udział mężczyźni i kobiety bez względu na wiek i miejsce zamieszkania. Mogą brać udział zawodnicy amatorzy, jak również zrzeszeni w PZPS. Rozgrywki będą się toczyć systemem podwójnych eliminacji.

Zawodnicy tworzący zespół zdobywają punkty rankingowe indywidualnie w liczbie punktów przyznanych zespołowi za zajęte miejsce w turnieju - tym samym dopuszcza się dowolność w kompletowaniu zespołu na kolejne turnieje. W turnieju finałowym weźmie udział 8 najlepszych par wg rankingu po trzech turniejach eliminacyjnych.

Szczegółowe informacje w regulaminie  

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.