Zwiedzamy Stadion Zimowy z Adrianem Parzyszkiem

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: zbiórka przed przed pubem sportowym Iglo, od ul. gen. Ch. de Gaulle’a | Stadion Zimowy, ul. gen. Ch. de Gaulle’a 2

W ciągu kilkudziesięciu lat istnienia tyskie lodowisko przeszło wiele modernizacji, stając się w efekcie jednym z najbardziej nowoczesnych tego typu obiektów w kraju. W trakcie spaceru po Stadionie Zimowym będzie można m.in. zwiedzić zaplecze hali, obejrzeć z bliska trofea zdobyte przez GKS Tychy, dowiedzieć się jak działa rolba i system mrożenia lodu, a także poznać ciekawostki, związane z budową hali, przepisami gry, organizacją meczów i historią hokeja w mieście.

W maju w Pradze i oddalonej o ok. 100 km od Tychów Ostrawie rozgrywane są hokejowe mistrzostwa świata Elity, w których po 22-letniej przerwie bierze udział reprezentacja Polski. Będzie więc również okazja, aby przybliżyć tematy, związane z hokejem na światowym poziomie. Tym bardziej, że gościem specjalnym spaceru po Stadionie Zimowym będzie Adrian Parzyszek – jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii polskiego hokeja, wielokrotny reprezentant kraju, uczestnik MŚ Elity, 9-krotny mistrz Polski w barwach GKS-u Tychy i Unii Oświęcim.

Gość specjalny: Adrian Parzyszek, wybitny hokeista GKS-u Tychy i reprezentacji Polski

Zbiórka: przed przed pubem sportowym Iglo (od ul. gen. Ch. de Gaulle'a)

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.