Rodzinne warsztaty interdyscyplinarne

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Pasaż Kultury Andromeda | pl. K.K. Baczyńskiego 2
Rodzinne warsztaty interdyscyplinarne to cykl niedzielnych spotkań, podczas których prowadzący i uczestnicy sięgają po różne dziedziny sztuki. Cykl stanowi swoistą kontynuację, realizowanego od trzech lat w ramach dotacji NCK, projektu „Dzieciniec teatralny”, którego kolejne odsłony cieszą się rosnącą popularnością wśród młodych odbiorców i bliskich im dorosłych.

 Warsztaty twórcze w ramach cyklu „Teatr się dzieje” będą odbywać się raz w miesiącu, w niedzielę. Skierowane są do najmłodszych widzów, dzieci które ukończyły 5 rok życia.

Program warsztatów przygotowywany i realizowany przez zespół edukatorek Teatru Małego ma na celu ukazanie teatru jako przestrzeni pełnej twórczej dynamiki, miejsca, które się dzieje, nie stoi. Stąd w programie warsztatów znajdzie się cały wachlarz twórczych metod, którymi dysponuje współczesny teatr. Wśród propozycji znajdą się zarówno działania o charakterze plastycznym, jak i teatralnym, ruchowym, czy muzycznym.

Najbliższe terminy warsztatów:
14 kwietnia, godz. 12.00-13.30
19 maja, godz. 12.00-13.30
9 czerwca, godz. 12.00-13.30

Wiek: 5+
Cena biletów: 10 zł/os
Ważne! Liczba miejsce ograniczona.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.