Dzień kobiet w Mediatece | UWAGA! Brak wolnych miejsc.

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Mediateka | al. marsz. J. Piłsudskiego 16

Mirek Szołtysek jest autorem bogatego repertuaru muzycznego, który trafia bezpośrednio do odbiorców w każdym wieku. Jego utwory usłyszeć można w różnych rozgłośniach radiowych. Artysta współpracuje z wieloma ośrodkami telewizyjnymi w całym kraju, a w szczególności z telewizją TVS Silesia, Polo TV, TV Trwam, TV Katowice, TVT i TVC. Urodził się w Wielkich Hajdukach, czyli Chorzowie Batorym. Jest Ślązakiem z krwi i kości, pochodzącym z tradycyjnej śląskiej rodziny. Na scenie wystąpi z żoną Bożeną.

W swojej karierze zdobył wiele nagród. Jest m.in. laureatem nagrody przyznawanej na Gali Hanysy, Śląskiej Perły Telewizji TVS, a także osobowości Roku Miasta Chorzów.

8 marca, z okazji Dnia Kobiet, artysta wystąpi dwukrotnie na scenie tyskiej Mediateki, o godz. 17.00 oraz 19.00. Zaprezentuje swoje największe przeboje, których teksty często dotykają tematyki relacji damsko-męskich i kobiecego piękna. Można spodziewać się zatem udanej zabawy w iście biesiadnym stylu. Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie do wzięcia udziału w koncercie. 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.