Clödie

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Art Music Club | ul. Oświęcimska 53

Clödie to min. uczestniczka IV Edycji The Voice of Poland, która podczas pierwszego występu w programie zaśpiewała piosenkę „It's a Heartache” – Bonnie Tyler, która osiągnęła ponad dwa miliony odtworzeń w serwisie YouTube. Utwór wykonała z prawdziwym oldschoolowym zaśpiewem i od tej pory określana jest polską Bonnie Tyler.

Clödie zasłynęła po nagraniu akustycznej wersji utworu „Zombies” – The Cranberries, który dzisiaj ma już ponad trzydzieści sześć milionów odsłon w serwisie YouTube i tysiące pochlebnych komentarzy z całego świata.

Klaudia na scenie to wulkan energii. Jej charakterystyczna barwa głosu, charyzma i pozytywna energia podczas występów na żywo porywają publiczność. Świeżość i ogromna żywiołowość sprawiają, że zespół zaraz po wejściu na scenę, znajduje wspólny język z odbiorcą. Serdecznie zapraszamy!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.