Steampunk Steni Dyduch

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Sala Browarium I ul. Katowicka 9 I Tyskie Browary Książęce

Zapraszamy na nową wystawę twórczości wspaniałej przewodniczki Tyskich Browarów Książęcych oraz niesamowitej artystki, Steni Dyduch.

Sama artystka opisuje własną twórczość jako bramę do innych światów i wybuchów, które zawarte są w steampunku, czyli odłamie kultury w sztuce i literaturze, który jest hołdem dla wieku pary i elektryczności. Tak oto narodziła się wizja wystawy, która łączy ze sobą steampunk i upcycling, czyli obrazy i instalacje. Twórcze prace, w których steampunk łączy moc z ideą wykorzystania, oraz unikalne dzieła: lustra z kołpaków, miasta w… bucie, oraz wiele innych.

Wernisaż odbędzie się 16 lutego o godz. 19.00 w Centrum Wycieczkowym Tyskich Browarach Książęcych.
Wystawę będzie można obejrzeć do 03.03.2024.

Wstęp na otwarcie jest darmowy.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.