„Twardo, miękko” (2021)

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Pasaż Kultury Andromeda | pl. K.K. Baczyńskiego 2

Fabuła:
Pracujący na co dzień na farmie ostryg Az chce wejść w dorosłe życie z przytupem. Nic jednak nie wychodzi z jego śmiałego planu, z chwilą gdy ukochana Jess, będąca u progu aktorskiej kariery, odrzuca spontaniczne oświadczyny. Podłamany chłopak nie daje jednak za wygraną i liczy, że w ten czy inny sposób przekona do siebie dziewczynę. Temu służyć mają chociażby lekcje tańca, które zaczyna pobierać u swojej uroczej koleżanki Lili. Akurat na bliskich, czy to rodzinę, czy przyjaciół, Az może liczyć jak mało kto. Mimo to prawdziwą definicję szczęścia będzie musiał odkryć sam.

Gatunek: komedia romantyczna
Produkcja: Francja
Premiera: sierpień 2021
Czas trwania: 99 min.

Film prezentujemy w ramach cyklu KINO FRANCUSKIE. Projekt powstał we współorganizacji ze stowarzyszeniem – Alliance Francaise Katowice.
Spotkanie prowadzi:
Anne-Sophie Basta – francuska od 21 lat mieszkająca w Polsce.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.