Rodzinne warsztaty interdyscyplinarne

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Pasaż Kultury Andromeda | pl. K.K. Baczyńskiego 2

Warsztaty twórcze w ramach nowego cyklu „Teatr się dzieje” będą odbywać się raz w miesiącu, w niedzielę. Skierowane są do dzieci, które ukończyły 5 rok życia.
Program warsztatów przygotowywany i realizowany przez zespół edukatorek Teatru Małego ma na celu ukazanie teatru jako przestrzeni pełnej twórczej dynamiki, miejsca, które się dzieje, nie stoi. Stąd w programie warsztatów znajdzie się cały wachlarz twórczych metod, którymi dysponuje współczesny teatr. Wśród propozycji znajdą się zarówno działania o charakterze plastycznym, jak i teatralnym, ruchowym, czy muzycznym.

Najbliższe terminy warsztatów:
18 lutego, godz. 12.00–13.30
17 marca, godz. 12.00–13.30

Wiek: od 5 lat
Cena biletów: 10 zł/os
Ważne! Liczba miejsce ograniczona.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.