Rozbiegane Dzieciaki

Informacje

Jak zachęcić, a nie zniechęcić dziecko do biegania – głowią się rodzice.

To proste: dzieciaki najbardziej lubią biegać, kiedy wiedzą, że nie muszą. I z tą myślą organizujemy bieg „Rozbiegane Dzieciaki„
Uczestnicy każdego biegu w kategoriach przedszkolnych, dziecięcych i młodzieżowych otrzymają napoje, słodycze, medal oraz pamiątkowy dyplom za udział. a także ciepły posiłek. W kategoriach dziecięcych i młodzieżowych za miejsca I - III organizator przewiduje pamiątkową statuetkę.

Projekt realizowany w ramach Programu Mikro Granty, którego Operatorem Krajowym jest Fundacja Orły Sportu, finansowany ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej, których dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki.

Organizatorem biegu jest Górniczy Klub Sportowy Tychy, kontakt do osoby odpowiedzialnej: Ireneusz Ruchała - 507 382 376

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.