„NIE-MA”

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Pasaż Kultury Andromeda | pl. K.K. Baczyńskiego 2

Wierzyć można na słowo, a jak NIE MA słów? Motywem przewodnim przedstawienia jest znany, szczególnie małym dzieciom, temat pojawiania się, znikania, a przede wszystkim szukania. Jak to się dzieje, że czegoś NIE MA a jednak jest. Pojawia się, brzęczy, brzmi, błyszczy pachnie. No i jak zachęcić do wielkich poszukiwań kogoś, kto niby NIE MA na nie ochoty? Na szczęście jest na to sposób. Jaki? NIE MA co, trzeba zobaczyć i usłyszeć samemu!

,,NIE-MA” to propozycja dla najmłodszych widzów, którzy wraz z rodzicami będą mogli odkryć magiczną przestrzeń teatru, specjalnie zaaranżowaną i dostosowaną do potrzeb małych dzieci. W spektaklu, twórcy, są na wyciągnięcie ręki i wszystko, co dzieje się na scenie, odbywa się w bliskiej relacji z małą widownią. Teatr Malutki to miejsce, w którym mogą wydarzyć się rzeczy niezwykłe.

Reżyseria: A. Białoń, J.Piwowar-Antosiewicz
Choreografia: Monika Szpunar
Muzyka: J.Piwowar-Antosiewicz
Scenografia: Joanna Martyniuk
Wiek: 1-3 lat

UWAGA! Darmowe wejściówki na spektakl do odbioru w kasie Teatru!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.