Michał „Misiek” Koterski

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Miejska Biblioteka Publiczna w Tychach | al. marsz. J. Piłsudskiego 16

Naszym gościem będzie Michał Koterski, bardziej znany jako Misiek Koterski. Aktor, prezenter, kiedyś skandalista, dzisiaj dumny ojciec.

Koterski swoją pierwszą rolę otrzymał w 1999 roku od ojca, Marka Koterskiego. W filmie „Ajlawju” zagrał syna głównego bohatera – Adasia Miauczyńskiego. Aktor, jako Sylwuś Miauczyński, wystąpił też w takich produkcjach, jak „Dzień świra” i „Wszyscy jesteśmy Chrystusami”.

Misiek teraz jest już po 40, skupia się na karierze i związku, a także wychowywaniu syna. Czas imprezowania – jak sam deklaruje – już za nim. A imprezował mocno – był alkohol, były narkotyki. Zaczął w bardzo młodym wieku i szybko się uzależnił. Wszystko wprost wyjawił w książce „To już moje ostatnie życie”. Szczerą rozmowę z Koterskim spisała Beata Nowicka.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.