Tychy, Konferencja: Miłość, intymność, zdrowie i granice

Informacje

  • Data: środa, 14 czerwca 2023, 15:30-19:00
  • Adres: Aleja Marszałka Piłsudskiego 16, 43-100 Tychy
  • Facebook: events/1192029834795737

Mamy zaszczyt zaprosić Was na pierwszą w Polsce konferencję na temat edukacji seksualnej na uniwersyteckim poziomie!    

Kiedy? 14 czerwca 2023 r.

Godzina? 15:30-21:00

Gdzie? Mediateka, ulica Piłsudskiego 16,

Tychy Konferencja jest otwarta dla wszystkich dorosłych i młodzieży od 15 roku życia - licealistów, studentów, nauczycieli, par, małżeństw - zarówno tych szczęśliwych, jak i tych w kryzysie, rodziców z dziećmi, a także seniorów. Wstęp wolny!

Program:  

15:30-17:00 - Bezpośrednie spotkania i bezpłatne konsultacje z naszymi specjalistami: ginekologiem, seksuologiem, fizjoterapeutą uroginekologicznym, a także warsztaty z antykoncepcji. Konsultacji udzielą: dr n.med. Aleksandra Sarna, mgr Aleksandra Fijołek, mgr Marta Muranowicz, dr Mateusz KLIMEK, dr Anna Cygal.  

17:00-20:00 - Dynamiczne wykłady w stylu TEDx z udziałem wybitnych prelegentów:
prof. Zbigniewa Lew-Starowicza,
prof. Katarzyny Popiołek,
prof. Krzysztofa Nowosielskiego,
dr n.med. Macieja Jędrzejko.  

20:00-21:00 - Panel dyskusyjny z udziałem naszych prelegentów, prowadzony przez Monikę GAŁUSZKIEWICZ (popularną youtuberkę, MedInfluencerkę, prowadzącą kanał „Pikantna Edukacja”) oraz Anitę Czarniecką - obrończyni praw kobiet, działaczkę, prezeska fundacji DAMY RADE, inicjatorka projektu "O tym się nie mówi" Dla wszystkich głodnych wiedzy, bo edukacja seksualna na uniwersyteckim poziomie nam się po prostu należy! Konferencja będzie transmitowana online i Facebooku.

Zapraszamy do dołączenia do nas i podzielenia się tym wydarzeniem z osobami, które mogą być zainteresowane! Dołącz do nas i rozpocznij tę niesamowitą podróż pełną wiedzy, odkryć i inspiracji. Poznaj nowe osoby, wymień się doświadczeniami i poszerz swoją wiedzę na temat edukacji seksualnej na uniwersyteckim poziomie. Czas nadszedł, aby zrozumieć i celebrować miłość, intymność, zdrowie i granice w naszym życiu. Bo edukacja seksualna na uniwersyteckim poziomie nam się po prostu należy!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.