King: mój przyjaciel lew // plenerowe kino w Parku Górniczym na os. A

Informacje

  • Data: sobota, 3 czerwca 2023, 21:00-23:00
  • Adres: Generała Andersa, 43-100 Tychy
  • Facebook: events/799294315088803

Kino plenerowe na osiedlu A rusza już w tę sobotę!    
Wraz z Radą Osiedla Anna zapraszamy na pierwszy seans w tym roku. Sobotni wieczór (3 czerwca 2023 r., g. 21.00) będzie z kolei ukłonem w stronę młodszej publiczności – w Parku Górniczym na osiedlu „A” pokazany zostanie familijny film „King: mój przyjaciel lew”.  

To pełna przygód, humoru i wzruszeń opowieść o przebojowej nastolatce Inés, jej roztargnionym bracie Alexie i… małym lwiątku, których połączyła niezwykła przyjaźń. Okazuje się, że King (jak dzieci nazywają dzikiego niespodziewanego gościa) jest poszukiwany i grozi mu niebezpieczeństwo, dlatego rodzeństwo wspierane przez szalonego dziadka Maxa postanawia pomóc wrócić lwu do prawdziwego domu. Czym zakończy się szalona wyprawa?

O tym można będzie się przekonać już wkrótce - 3 czerwca 2023 r., o g. 21.00. reżyseria: David Moraus
gatunek: familijny, komedia, przygodowy
czas trwania: 105 minut
rok premiery: 2022

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.