Starotyskie animacje dla dzieci

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Boisko Szkoły Podstawowej nr 1 im. Rudolfa Zaręby | pl. Wolności 4

Zapraszamy wszystkie dzieci do wzięcia udziału w zabawach przygotowanych przez Teatr Lufcik na Korbkę. Zapewniamy, że będzie świeżo i nieszablonowo. Warsztaty, gry, zabawy cyrkowe i animacje aktywno-ruchowe, to propozycja dla każdego – dużego i małego. Ćwiczą równowagę, zręczność, sprawność, kreatywność i przekazują wiele innych umiejętności, które z pewnością można wykorzystać w życiu codziennym i nie tylko.

Pierwsze w tym roku Starotyskie animacje dla dzieci z Budżetu Obywatelskiego odbędą się na boisku Szkoły Podstwowej nr 1 im. Rudolfa Zaręby. Będzie to duży piknik dla dzieci i młodzieży zorganizowany w ramach obchodów Dnia Dziecka przy współpracy szkoły wraz z jej nauczycielami, Radą Rodziców oraz Radą Osiedla Stare Tychy i Budżetu Obywatelskiego.

Program wydarzenia został ułożony z myślą o tych mniejszych jak i starszych dzieciach, dlatego każdy znajdzie dla siebie coś ekscytującego!

Czekać na Was będą między innymi:
– żonglerka chustkami, piłkami, maczugami i obręczami
– nauka podstawowych sztuczek i ewolucji kuglarskich
– żonglerka w parach
– zabawy i konkurencje z wykorzystaniem cyrkowych rekwizytów
– gry zręcznościowe
– magiczna wyspa kuglarska
– paintball z użyciem łuków i strzał
– strefa strzelania z łuku do tarczy
– malowanie buziek
– strefa animacyjna
– chusty, piłki, kolorowe obręcze, maczugi, wirujące talerze, diabolo, flowersticki, poi – wstążki, wiaderka, i wiele innych...


Zapraszamy do świetnej zabawy!

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.