Tyski Jarmark Staroci i Rzeczy Używanych

Informacje

Jak zawsze w ostatnią niedzielę miesiąca zapraszamy na nasz Tyski Jarmark Staroci i Rzeczy Używanych.
 

Tyski Jarmark Staroci i Rzeczy Używanych jest imprezą wystawienniczą dla osób z terenu Tychów i innych okolic. Jarmark odbywa się w ostatnią niedzielę każdego miesiąca za wyjątkiem miesiąca grudnia oraz ewentualnych zmian ze względu na wypadające święta. Jarmark odbywa się w godz. 09.00-14.00 na placu targowym przy ul. Ks. Kapicy w Starych Tychach (Wystawiający mogą rozładowywać się od godz. 6.00 i pakować na zakończenie do godz.15.00).

Organizatorem Jarmarku jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Miasta Tychy „Inicjatywa Tyska”. Impreza ma charakter non-profit dla Organizatora.

Koordynatorem imprezy jest Sławomir Sobociński – tel: 602 704 963

 

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.