"Czułość Zieleni" - Galeria Sztuki Miriam : EWA LUDWIG wystawa malarstwa

Informacje

  • Data: czwartek, 25 maja 2023, 19:00 - czwartek, 8 czerwca 2023, 18:00
  • Adres: Plac Krzysztofa Kamila Baczyńskiego 23, 43-100 Tychy
  • E-mail: bajit.miriam@gazeta.pl
  • Telefon: 728 227 552

Galeria Sztuki Miriam w Tychach serdecznie zaprasza do udziału w wernisażu wystawy malarstwa pt. "Czułość Zieleni" - malarstwo z nutą poezji autorstwa Ewy LUDWIG (absolwentka katowickiej ASP, dyplomowany psycholog, prowadząca gabinet psychologiczny dla artystów i studentów).

Wystawa, przygotowana przez Autorkę specjalnie dla Galerii Miriam, gromadzi kilkadziesiąt prac malarskich skoncentrowanych na emocjach związanych z odbiorem sztuk wizualnych, muzyki, poezji i przestrzeni twórczej. Podczas wernisażu, usłyszymy recital fortepianowy, w wykonaniu Pani Katarzyny Łowiec z Akademii Muzycznej w Katowicach. 


Więcej informacji o wystawie, o możliwości zakupu dzieł sztuki oraz o indywidualnych porach zwiedzania Galerii, poza godzinami otwarcia, proszę pisać na adres: bajit.miriam@gazeta.pl  

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.