Kino FreeLove: „Lunana. Szkoła na końcu świata” (2019)

Informacje

O imprezie

  • Miejsce wydarzenia: Ogród Miejskiego Centrum Kultury w Tychach | ul. Bohaterów Warszawy 26

Czujemy, że w tym wakacyjnym okresie zamknięte sale kinowe odejdą do lamusa, bo Miejskie Centrum Kultury w Tychach przygotowało dla mieszkańców ciekawy repertuar wyselekcjonowanych najnowszych filmów kina studyjnego i festiwalowego, które cechują nie tylko wysokie walory artystyczne, ale również poziom rozrywki, który jest równie ważny. Tematyka wybranych filmów sprawia, że dobrze się je ogląda szczególnie w większym gronie.

„Lunana. Szkoła na końcu świata” to filmowa podróż do bhutańskiej wioski położonej w Himalajach. Nominowany do OSCARA film i zdobywca kilkunastu nagród publiczności na festiwalach filmowych jest afirmacją życia w zgodzie z prawami natury, a także lekcją tego, co w życiu jest najważniejsze.

Gatunek: komedia, obyczajowy
Tytuł oryginalny: Lunana: „A Yak in the Classroom”
Scenariusz i reżyseria: Pawo Choyning Dorji
Zdjęcia: Jigme Tenzing
Obsada: Sherab Dorji, Ugyen Norbu Lhendup, Kelden Lhamo Gurung
Data premiery: 13.01.2023
Producenci: Bhutan
Rok produkcji: 2019
Czas trwania: 110 min

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.