Fryzjer męski barber Tychy

Informacje

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek 8:00-20:00
sobota - niedziela nieczynne

Fryzjer męski Barber Tychy to zakład, który znajduje się w samym centrum miasta. W roku 1974 został wybudowany pawilon handlowo-usługowy, w którym powstał jeden z pierwszych salonów fryzjerskich w Tychach. Początkowo był on prowadzony przez spółdzielnię fryzjersko-kosmetyczną z siedzibą w Chorzowie ale od 2000 roku swoją działalność w tym miejscu prowadzi Sylwia Laskowska.

Poprzez swoje zaangażowanie i miłość do zawodu Pani Sylwia dzisiaj tworzy wspaniałe rzemiosło, które pozwala na rozwój młodzieży we fryzjerstwie. Przygotowując kolejne pokolenie do pracy daje możliwość zdobycia tytułu czeladnika. Zespół, który dziś tworzy składa się z dziewięciu osób. Zapewnia szkolenia, edukuje, pozwala na zdobywanie nowych umiejętności i na ciągły rozwój w tym zawodzie. Z ogromnym zapałem i zaangażowaniem oddaje się swojej pasji, dzięki czemu dziś oferuje ogromny wachlarz usług.

"Posiadam tytuł mistrza w zawodzie fryzjer. Swoją działalność prowadzę od 2000 roku. Obecnie prowadzę w Tychach dwa salony. Jeden męski i drugi damsko-męski. Mój zespół liczy dziewięć osób. Organizuję szkolenia, edukuję, przygotowuję uczniów do zawodu fryzjera".

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.